نتایج پست ها برای عبارت :

به ای سازه قطغن

اين بیمه‌نامه هرگونه نقصی در سازه‌هاي اصلی و جانبی ساختمان ناشی از طراحی
غلط، اجراي نادرست، مواد و مصالح معیوب در طی مدت اعتبار بیمه‌نامه که به
بیمه‌گر اعلام شود و در زمان صدور گواهی پايان‌کار به وسیله بیمه گذار و
گواهی تايید بازرس فنی آشکار نشده باشد را تحت پوشش قرار می‌دهد.
(سازه‌هاي اصلی ساختمان) معمولاً 35٪ مبلغ برآورد انجام کار: تمام اجزاء
سازه داخلی و خارجی باربر که براي پايداری یا استحکام بنا ضروری هستند شامل
پی‌ها، ستون‌ها،
 
 
ازجمله لوله مانیسمان وارداتی، اهوازی و ساير لوله  هاي درزدار داخلی فعالیت دارد.
 
گروه فولاد فیدار  در تامین انواع لوله هاي صنعتی نیز فعالیت و تخصص خاصی دارد
 
که لوله داربستی نیز از جمله لوله هاي صنعتی می باشد
 
که اين شرکت نسبت به ارائه آن با قیمت لوازم داربستی  مناسب اقدام می کند.
 
گروه آهن یک با اخذ نمايندگی از کارخانه هايی که در تولید لوله داربستی فعالیت دارند
 
در تلاش بوده است تا نسبت به درخواست کارفرم
سازه LSF نیوزلندی به دلیل اينکه اولین دستگاه هاي وارداتی که اين سازه را تولید می کردند از کشور نیوزلند وارد شده بود، با اين نام متداول شد.
فناوری به کار رفته در طراحی و تولید سازه LSF نیوزلندی CAD/CAM می باشد.
یعنی طراحی و تولید سازه LSF به کمک کامپیوتر.
طراحی و تولید ساختمان LSF در اين سیستم بسیار پیشرفته می باشد.
به طوری که ابتدا تمام طراحی سازه ساختمان توسط نرم افزارهايی که با دستگاه تولید کننده پروفیل سازگار می باشد، انجام می شود.
سپس دستگاه تولید
پیام دشت پارس تولید کننده سازه هاي فی سبک ال اس اف
به طور کلی، فرايند ساخت خانه هاي اسکلت فولادی سبک چندان تفاوتی با روشهاي مورد استفاده در سازه هاي اسکلت چوبی ندارد.
دیوارها، کف و سقفها بوسیله کاربرد مکرر اجزا اسکلت سبک ساخته می شوند.
سوار کردن خرپاهاي اسکلت چوبی با سیستم ساخت سقفهاي چوبی می تواند براي کف و دیوارهاي اسکلت فولادی نیز مورد استفاده قرار گیرد.
انواع سیستم هاي سازه اي در ساختمان هاي LSF
سیستم سازه اي بکار رفته در ساختمان هاي LSF
.h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;}.h_iframe-aparat_embed_frame .ratio{display:block;width:100%;height:auto;}.h_iframe-aparat_embed_frame iframe{position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%;}
کلیه خدمات مربوط به سازه هاي ال اس اف LSF انجام می پذیرد :
ساخت ویلا تا سه طبقه، اضافه بنا روی پشت بام، سوله، انبار، اتاق هاي تأسیسات، کمپ هاي کارگاهی و … به روش ساخت سریع و سبک به روش پیشرفته نیوزلندی با محاسبات دقیق در شرکت پیام دشت پارس
نمونه مدل سازی سازه ال اس اف با جزییات کامل 
ساخت ساختمان حدود ۲۰۰ متر مربع به صورت کام
سازه پروت بیرمنگام
اين برج به دست جان پروت در شهر بیرمنگام ساخته شد.
سازه پروت» (Perrott’s Folly) به ارتفاع ۲۹ متر در سال ۱۷۵۸ میلادی در روتن پارک» (Rotton Park) ساخته شد. گفته می‌شود که جی.آر.آر تالکین» (J.R.R. Tolkien) براي توصیف و خلق برج‌هاي موجود در آثارش از اين سازه الهام گرفته است.
داستانهاي زیادی وجود دارد که چرا اين برج ساخته شد. یکی از اين داستان ها اين است که جان پروت می خواست سرزمین خود را بررسی کند و یا اينکه بخواهد مهمانان خود را سرگرم کند . برخی ه
ساندویچ پانل اکس پی اس (XPS) چیست؟
سازه و ساختمان ها بايد استحکام بالايی داشته باشند، در غیر اينصورت نمی توانند عمربالايی براي مصرف کنندگان داشته باشند. مصالح ساختمانی مورد استفاده در آن ها اصلی ترین عامل در میزان استحکام سازه ها می باشد. فرقی ندارد سازه صنعتی باشد یا مسی، در هر دو صورت بايد بهترین و مرغوب ترین مصالح را در آن استفاده کرد. ساندویچ پانل یکی از محکم ترین مصالحی هستند که بیشترین کاربرد را در سازه هاي صنعتی دارند.
 
ساندویچ پانل
لینک اخبار مناقصات ومزايدات پايگاه اطلاع رسانی پارس نمادداده ها در تاریخ 98.5.8مزايده براده ماشینکاری آلومینیومی و . / مزايده ,مزايده براده ماشینکاری آلومینیومی و .مزايده سازه هاي فی. / مزايده, مزايده سازه هاي فی.فراخوان مزايده آهن آلات، ضايعات، درب و پنجره آلومینیوم / فراخوان مزايده, فراخوان مزايده آهن آلات، ضايعات، درب و پنجره آلومینیوممزايده فروش آهن آلات، آلومینیوم کابل مسی روکش دار / مزايده, مزايده فروش آهن آلات ، آلومینیوم کاب
سیستم سازه هاي فولادی سبک LSF مناسب ترین روش براي ساخت ویلا در مناطق مختلف است زیرا:
مزیت اصلی اين سیستم سرعت قابل ملاحظه در اجراي آن میباشد به نحوی که مدت زمان اجراي یک واحد ویلائی بصورت تمام شده حدود 60 روز کاری بر آورد میگردد.
در اين سیستم اجزا سازه اي، با اتصالات پیچی به هم متصل شده و تشکیل یک سیستم یکپارچه ساختمانی مقاوم در برابر زله را می دهد.

با اجراي سقف با طرحهاي جذاب و پوشش با پانلهاي سه بعدی زیبا می توان جلوه خاصی به ویلا بخشید.
تمام
تابلوهاي لايت باکس یا بک لايت سازه هايی هستند که مدیاي چاپ را در قالب یک باکس آلومینیوم، پلکسی گلاس، کامپوزیت، چوب و یا در معرض نمايش قرار می دهند. لايت باکس هاي تبلیغاتی بدون روشنايی و یا با روشنايی قابل استفاده و همچنین قابل ساخت در خانه طراحان سام می باشند توصیه ما به شما اين است که براي چاپ تابلو تبلیغاتی با کیفیت حتما نکات و رویه‌هاي طراحی زیر را مطالعه کرده و آن‌ها را در طراحی لايت باکس خود بکار بگیرید.
ابعاد سا
سازه LSF کانادايی، سیستمی است که به صورت محاوره اي به اين اسم، نامگذاری شده است.
سازه LSF اي که مزیت هاي فن آوری CAD/CAM سیستم نیوزلندی را ندارد و دیگر آن اتوماسیون در طراحی، برشکاریها و سوراخ کاری ها به صورت هوشمندانه شاملش نمی شود.
مزاياي سیستم کانادايی 
اغلب مصالح مورد استفاده در اين سیستم  و کل مصالح پرتی قابل بازیافت هستند.
مقاوم در مقابل خوردگی ، کج شد گی و ايجاد ترک
متوانند با طولهاي دقیق مورد نیاز سفارش داده شوند
مصالح مورد نیاز براي ساخت ا
ترمیم بتن توسط چسب قیری ماستیک MS330:خرابی بتن ممکن است توسّط علل گوناگونی ايجاد شود. بتن ممکن است در اثر آتش، انبساط سنگدانه‌ها، تأثیرات آب دریا، خوردگی باکتریال، شسته شدن کلسیم، آسیب‌هاي فیزیکی و آسیب‌هاي شیمیايی (کربوناسیون، کلریدها، سولفات‌ها و جریان آب مقطّر) آسیب ببیند. آسیب دیدگی‌هاي فوق خود می‌توانند مسبّب تشدید در معرض بودن بتن براي خرابی‌هاي جدید باشند.واژه ترمیم بتن” به معناي هر گونه جايگزینی ، بازسازی یا نوسازی موضعی ساز
امروزه در ساخت سازه هاي بزرگ مثل سوله ها و سالن ها مقاومت بالا و وزن کم سازه از اهمیت بالايی برخوردار است. از همین رو سوله خرپايی بهترین راه براي مقاوم سازی و کاهش وزن سازه است.
سوله خرپايی چیست؟
سوله خرپايی از مونتاژ فها به صورت مثلثی تشکیل می‌شود و به آن خرپا گفته می‌شود. اين نوع از سازه به دلیل استحکام و مقاومت بالا از ویژگی هاي منحصر به فرد اين نوع از سازه می‌باشد که باعث می‌شود سوله خرپايی را از ساير سازه ها متمايز کند. همچنین طراحی س
 
در اين مقاله از سايت قصد داریم در مورد متغیرهاي میانجی و تعدیل گر صحبت کنیم.احتمالا در پايان نامه ها و مقالات پژوهشی غیر از متغیرهاي وابسته و مستقل در مورد متغیرهاي میانجی و تعدیل گر هم شنیده ايد .درک تفاوت بین متغیر میانجی و تعدیل گر از اهمیت بسیار بسیار بالايی در انجام پژوهش ها برخوردار می باشد. اما واقعا چه تفاوتی بین متغیر میانجی و تعدیل گر وجود دارد.
مفهوم متغیر میانجی
وقتی متغیر سومی یا سازه سومی بین دو سازه مرتبط به هم دیگر فاصله بیا
فروش انواع آجر نماي ساختمان
شايد هیچ یک از مصالح ساختمانی مانند خشت هاي آجری نتواند زمین و رنگ و بوی خاک را براي ما ايرانیان زنده و حاضر سازد. آجر تنها مصالحی است که در هر گوشه ی معماری سنتی ما دیده می شود و در هر مکان به فراخور موقعیت و کاربری، شکلی نو به خود گرفته است. حضور گرم آجر در معماری و طراحی نه تنها در گذر ايام رنگ نباخته است، بلکه در شکل و قالب هاي متنوع تری رخ نمايی می کند.
در بخش آجر سايت یک دو سه سازه فروش انواع آجر نماي ساختمان با قا
برنامه زمانبندی سد مخزنی بالاخانلو و سازه‌ها و تأسیسات جانبی
 
فرقی ندارد چه نوع پروژه اي رادر دست اجرا دارید، زمان بندی پروژه یکی از اصلی ترین گام ها در انجام یک پروژه موفق است. هر چند تمامی مهندسان به اهمیت زمان بندی پروژه واقف اند، اما تدوین آن و اجراي پروژه طبق آن، یکی از فرايند هاي پیچیده هر پروژه اي است. بنابراين اغلب در پروژه هاي پر اهمیت و بزرگ از تیم هاي متخصص براي مشاوره و تدوین برنامه زمان بندی استفاده می شود. اين پروژه ها می ت
صنعت ساختمان بعنوان یک صنعت کهن که هر سال مبالغ هنگفتی از سرمايه هاي ملی در آن هزینه می شود و در تجربه جهانی نشان داده است در زمانهايی که نیاز به ساخت تعداد زیادی ساختمان و مسکن وجود دارد.
تنها انبوه سازی به شیوه هاي صنعتی با هدف گذاری برنامه ریزی مدیریت و رشد هماهنگ صنايع وابسته میسر است .
صنعتی شدن فرآیندی نسبتاً زمان بر است که نیاز به تفکر مهندسی فرهنگی دراز مدت دارد و تی است که همه بايد براي گسترش آن همواره تلاش کنند.
 
سبک سازی
امروزه
 
ساختمان مسی یک طبقه ۱۲۰ متری (معماری و سازه) با فونداسیون نواری به همراه فايل ايتبس و سیف
با داشتن یک نمونه بدون اشکال از یک طراحی معماری یا سازه یا تاسیسات می توانید از آن بعنوان سورس استفاده کنید و طراحی هاي خودتان با توجه به آن بکشید و از تجارب طراحان استفاده کنید و همزمان در وقتتان نیز صرفه جویی کنید .
براي دانلودکلیک نمايیدآرمان
تحقیق : کاربرد شبکه هاي عصبی مصنوعی در طراحی سازه   از زمانی که در دهه 70 استفاده ازکامپیوترهاي محاسبه گر جاي خود را در مهندسی و محاسبات عددی باز کرده اند ، تحول عظیمی در روند مسائل مهندسی سازه بخصوصدر طراحی هاي طولانی و زمان بر به وجود آمده است. با اين حال هنوز برخی از مسائل در طراحی وجود دارند که به علت پیچیدگی اطلاعات و یا نبود تئوری مدونی ، حتی به کمک کامپیوتر نیز براي رسیدن به جواب ، زمان طولانی صرف می شود. شبکه هاي عصبی مصنوعی ابزا
سیستم نیم طبقه فی یا Mezzanine Floor سازه کاملاً پیچ و مهره اي است با قابلیت محاسبه و طراحی براي بارگذاری بین ۳۰۰ تا ۳۰۰۰ کیلوگرم بر مترمربع، نیم طبقه فی راه حل مناسب براي افزايش سطح مفید انبار طراحی می گردد و تماماً پیچ و مهره اي با مقاومت بالا و متناسب با ابعاد سالن تا سه طبقه قابل اجرا می باشد . درهنگام نصب نیم طبقه فی نیازی به هیچ گونه عملیات ساختمانی نمی باشد و راه حل مناسب و مقرون بصرفه جهت افزايش فضاي قابل استفاده در انواع انبارها،کارخا
1.سرعت اجراي بسیار بالا
توسط اين روش یک ویلا را به صورت کلید در دست ظرف مدت 2 تا 3 ماه با رعايت بالاترین استانداردها ساخته و تحویل می شود.
 
2.کیفیت بالا و یکنواخت محصول نهايی
به علت اينکه مقاطع سازه اي اين سیستم در کارخانه تولید و برش خورده و سپس توسط تکنسین هاي فنی اجرا می گردند, کیفیت محصول نهايی در مقايسه با ساخت و ساز سنتی بسیار بالاتر می باشد.
3.سبکی و در نتیجه کاهش نیروی زله وارد بر سازه
وزن سازه اي اين سیستم حدودا  25 - 30 % سازه هاي معمول است
از آنجايیکه ساندویچ پانل نوعی مصالح ساختمانی مستحکم در ساخت سازه هاي و ساختمان هاي صنعتی و مسی می باشد، توجه به نکات مهم در خرید ساندویچ پانل براي کارفرمايان و مشاوران پروژه بسیار قابل اهمیت است.
در مطالب گذشته به اطلاعات فنی در خصوص هر یک از انواع ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری پرداخته ايم که مطالعه ی آنها به شما براي انتخاب بهتر ساندویچ پانل کمک شايانی خواهد کرد. در صورت نیاز به مشاوره می توانید از طریق صفحه تماس با ما با مشاو
 کانال دفینه یابی گنجگرام ( آکادمی گنج ) ویدئویی کوتاه از آموزشهاي فرید باقری پیرامون نوعی خاک و ملاط که بهآن خاک مرده یا کافر گل گویند.گنجگرام آکادمی . فیلم کامل کشف راهروهاي مخفی و سازه اي در زیر تپه. 105,237 مشترک فیلیمو باش و هزاران فیلم و سریال ببین. . آرشیو هزاران فیلم وسریال ايرانی و خارجی.
به طور کلی چندین مزیت را می توان براي استفاده از مقاطع سرد نورد شده در ساخت ساختمان ها برشمرد :
1- از نظر زیست محیطی، اين سیستم ساختمانی در زمره سیستم هايی است که انرژی اندکی براي ساخت اجزاي آن مصرف می شود.
2- فولاد از مصالح محـکم است و شـکل دادن آن راحت می باشد.
3- اينرسی حرارتی کم اين سیستم آن را براي ساختمان هاي اداری، تجاری و دیگر ساختمان هاي با کاربری منقطع، بسیار مناسب می سازد.
4- سازگاری مواد و مصالح با شرايط اقلیمی مناطق مختلف ايران .
5 در سا
اجراي انواع سقف برقی استخر - سقف بازشونده استخر - سقف جمعشونده استخر - سقف تاشو استخر و تمامی سقف هاي متحرک مخصوصو استخر با چادری پلی استر با روکش 2 طرفه pvc و سازه فولادی و آهنی با رنگ کوره اي زد زنگ
براي سفارش با ما در تماس باشید
021-26207536
021-26207736
www.mehler.ir
عرضه ی نبشی آهنی با قیمت كف بازار توسط صنايع فولاد توفیقی
بهترین قیمت نبشی را از ما بخواهید.
نبشی آهنی مقطعی است كه در سازه هاي مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. نبشی از مهم ترین پروفیل هاي ساختمانی می باشد كه به صورت مركب و منفرد در ساختمان ها به كار میرود . نبشی آهنی براي اتصالات پل ها به ستون ها و یا تیرآهن ها به بیم هاي باربر و همچنین اتصالات ستون ها به صفحات در فونداسیون ها و غیره به كار می رود . همچنین در برخی سازه ها مانند سازه هاي مربوط ب
عرضه ی نبشی آهنی با قیمت کف بازار توسط صنايع فولاد توفیقی
بهترین قیمت نبشی را از ما بخواهید. نبشی آهنی مقطعی است که در سازه هاي مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.
نبشی از مهم ترین پروفیل هاي ساختمانی می باشد که به صورت مرکب و منفرد در
ساختمان ها به کار میرود . نبشی آهنی براي اتصالات پل ها به ستون ها و یا
تیرآهن ها به بیم هاي باربر و همچنین اتصالات ستون ها به صفحات در
فونداسیون ها و غیره به کار می رود . همچنین در برخی سازه ها مانند سازه
هاي مربوط
1-انعطاف پذیری
اين مقاطع میتوانند به صورت اعضاي تکی و یا اينکه به صورت پانل هاي آماده شده در کارخانه، به سايت منتقل گردند.
تنوع ضخامت و ابعاد مقاطع جدار نازک امکان انعطاف پذیری زیادی را در مرحله طراحی ايجاد می نمايند.
به عنوان نمونه در طراحی یک سیستم خاص که ارتفاع تیرچه ها بايد محدود باشد، بدون اينکه فواصل المانهاي کف و یا دیوار را تغییر داد، میتوان با تغییر ضخامت مقطع جدار نازک، اين محدودیت را برآورده نمود.
 
2-بادوام
در مقاطع فولادی جدار نا
قیمت ارزان با ساخت غیر اصولی !!
همیشه در ذهن مشتری هايی که با کارشناسان شرکت ما تماس می گیرند اين سوال پیش آمده که چرا فلان شرکت قیمتی به مراتب پايین تر از قیمت شما می دهد ؟
و اينجاست که مشتری با توجه به قیمت پايین استعلامی از شرکت هاي مختلف و دفاتر متفرقه گیج می شود و بدون اطلاع از بحث فنی سازه و استاندارد هايی که بايد در ساخت سازه و کیفیت متریال مصرفی رعايت شود صرفا بخاطره قیمت پايین خودش را دچار دردسر و خطرات جبران ناپذیر می کند .
مشکلات بعد
پاویلیون لو کوربوزیه زوریخ
پاویلیونِ لو کوربوزیه (Pavillon Le Corbusier)، که نماي خارجی آن شبیه به مکعب روبیک نیمه‌ تمام است،
یکی از جالب‌ترین ساختمان‌هاي زوریخ است. اين ساختمان توسط لو کوربوزیه»، معمار و طراح مطرح فرانسوی-سوئیسی، طراحی شده است.پاویون هیدی وِبِر(Heidi Weber Pavilion)، که با نام مرکز لوکوربوزیه نیز شناخته می شود؛ پس از مرگ لوکوربوزیه تکمیل شد و هم اکنون نیز گاه گاهی در نقش موزه و یا گالری بازگشايی می شود.
سازه ی اين بنا از دو قسمت تشکیل شده
 
از دستگاه بالابر براي تعمیر و نگهداری جداره بیرونی و قسمت هاي درونی مخازن گازی به جاي نصب داربست در آنها استفاده میکنند.
معمولا دستگاه کلايمر را در جداره بیرونی مخازن گاز نصب میکنند و از آن براي دسترسی به ارتفاع در اين مخازن جهت رنگ کاری، نگهداری و اجراي پوشش هاي مختلف روی آنها استفاده میکنند.
دستگاه بالابر را در سازه هاي فی نیروگاه هاي پتروشیمی جهت تعمیر و بازسازی اين سازه ها نصب میکنند و با استفاده از آن میتوان به سادگی به بخش هاي
در اين مطلب به بازار کار گرايش هاي ارشد مهندسی مکانیک (گرايش طراحی کاربردی، گرايش تبدیل انرژی، گرايش ساخت و تولید، گرايش مهندسی پزشکی (بیومکانیک)، گرايش سیستم محرکه خودرو، گرايش سیستم هاي دینامیکی خودرو، گرايش سازه بدنه خودرو و گرايش مکاترونیک) پرداخته شده است.
 
بازار کار گرايش هاي ارشد مهندسی مکانیک
بازار کار گرايش هاي ارشد مهندسی مکانیکsaerftg
نماي بی
نظیر با فايبر سمنت برد |اين خانه داراي سقفی دو طرفه و عمود می باشد و در
راستاي موازی با یکدیگر قرار گرفته اند و با طراحی خلاقانه فاي خانه را در
بین خود محصور کرده اند.در واقع طراحی و بازسازی اين خانه تفسیری از یک
طراحی مردن در دل یک خانه روستايی و زیبا می باشد.در بخش پايین خانه که محل
شستشوی لباس ها می باشد از فولاد تقویت شده استفاده شده است و اما در نماي
ظاهری معماران ترجیح داده اند که از فايبر سمنت برد استفاده نمايند و براي ورود طبی
امروزه از مصالح سبکی براي ساخت و ساز ساختمان هاي صنعتی و غیر صنعتی استفاده می کنند که با توجه به ویژگی هاي مثبتی که دارند بهترین جايگزین براي مصالح سنتی مانند آجر و بتن شده است. ساندویچ پانل مصالح سبک جدیدی هستند که در اکثر سازه ها از آنان استفاده می کنند. با توجه به نوع کاربری سازه و اينکه چه استفاده اي می خواهید از آن داشته باشید بايد بهترین نوع از ساندویچ پانل ها را انتخاب کنید. تفاوت در انواع ساندویچ پانل ها به دلیل کاربرد مختلف و هم چنین ت
نماي
خانه با قدرت فايبر سمنت برد : خانه الماس اتریش: اين خانه یکی از
زیباترین خانه هاي واقع درنزدیکی سواحل اتریش می باشد. اين خانه در داخل یک
مجتمع طبیعت ساخته شده است،که د رنگاه کلی مانند یک رشته اي از مروارید می
باشد. اين ساختمان داراي خطوط منظم و یکنواختی دارد که یکی از جنبه هاي
مهم در طراحی می باشد.
خانه الماس دراتریش
اين خانه
داراي دو چهره متفاوت می باشد در حالی که از پشت ساختمان به صورت یک خانه
سنتی مشاهده می شود و در قسمت دیگر که رو ب
مشخصات لیک شده ی Tactical AR :
سطح هاي کمیابی : Rare/Epic/Legendary
میتونید اين گان رو در لوت روی زمین ، چست ، دراپ و وندینگ ماشین ها پیدا کنید!!
اين گان تمام اتوماتیک هست!
براي فاصله هاي نزدیک بسیار کار آمد هست ولی در فاصله هاي دور در مقايسه با رايفل هاي دیگه ، ضعیف تر هست.
دمیج پايه (هد شات 1.75 برابر بیشتر) : 22/23/24 دمیج
کمترین دمیج (در بیشترین فاصله) :  14.85/15.53/16.2 دمیج
زمان ریلود : 2.2/2.09/1.98 ثانیه
ظرفیت خشاب : 30 تا تیر
تیر مورد اسفاده : تیر کوچک (مخصوص SMG)
تعداد تیر در یک
صفحه استیل سیاه ST37اين یکی از صفحات فولادی با کربن کم است که در صنايع مختلف به ویژه در ساخت شاسی و بدنه خودرو ، مهندسی عمران و مهندسی صنايع بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و از مقاومت و مقاومت کمی در برابر سايش برخوردار است. ترکیب شیمیايی اين درجه از فولاد است که حاوی کربن است ، تا حدی بین 17/0 تا 2/0 (٪ وزنی) و به دلیل کم بودن کربن آن. جوش پذیری خوبی دارد.ST37 در ايران تحت استاندارد فولاد آلمان 1710 DIN استفاده می شود. در قالب قطعات فولادی مانند شمش فولاد
کانکس خوابگاهی یا کانکس کمپ به سازه هايی گفته می شود که در نقاط مختلف احداث می شود به سبب ايجاد مکانی براي استراحت و یا خوابیدن در هنگام شب. بیشتر استفاده از کانکس خوابگاهی در هنگام مسافرت ها می باشد که باز دلیل عمده استفاده را میتوان مسافرت هاي ذیارتی نام برد. ولی استفاده از اين نوع کانکس را نمی توان فقط به استفاده مسافران محدود کرد زیرا استفاده هاي بسیار بیشتر و پر بازده تری میتوان از اين نوع کانکس نام برد ، به طور مثال نبود استراحتگاه نزدی
کارگاه هاي و کارخانه جات صنعتی که با مواد شیمايی در ارتباط هستند، به هنگام ساخت سازه هاي خود بايد ايمنی کامل را رعايت کنند تا در صورت بروز هر گونه مشکل اعم از آتش سوزی، رانش زمین و طوفان هاي شدید هیچ مشکلی براي سازه به وجود نیايد. اگر می خواهید یک مکانی بسازید که کاربری آن با مواد شیمايی و اسیدی همراه است بايد از ساندویچ پانل ضد اسید استفاده کنید.
ساندویچ پانل ها به خودی خود شامل انواع گوناگونی هستند که براي کاربردها و ویژگی هاي حاص وو در صناي
ماستیک نواری قیری خود چسب کشسان در کرج : ماستیک قیری  خود چسب کشسان عايق رطوبت و درز گیر با پايه قیر پلیمری ، داراي چسبندگی  بسیار بالا  به سطوح بتنی ، سنگی ، موزائیک.انعطاف پذیر با خاصیت ارتجاعی زیاد و همچنین مقاومت عالی در برابر دما هاي بسیار پايین و بالا جايگزین بسیار مناسبی براي عايق هاي رطوبتی سنتی، مانند قیرگونی یا ايزوگام به شمار می رود، با استقبال قابل توجه فعالان صنعت ساخت و ساز روبرو شده است شرکت گو هر ابنیه پايتخت با تولید
نماي اسپايدر یکی از نماهاي دوست داران سبک معماری مدرن است.اين سبک
مردن که تمام شیشه بوده به شما اجازه می دهد تمام مناظر بیرون را از داخل ساختمان
مشاهده کنید. بنابراين بزرگترین مزیت به کار گیری اين نما بهره مندی از روشنايی
بیشتر براي ساختمان خوهد بود.شما بدون هیچ مانعی از نور زیادی در ساختمان بهره
خواهید برد و مشکل روشنايی نخواهید داشت.همه انچه که شما میبینید شیشه و اتصالات
شیشه خواهد بود.

در نماي اسپايدر دولايه شیشه سکوریت به کار میرود

اس
 نمايندگی کناف ايراندر تهران یکی از بزگترین شرکت هاي تولید کننده سیستم سازه هاي خشک در کشور و جهان می باشد و نام نمايندگی کناف ايران در تهران از نام خانوادگی یک شخص آلمانی که بنیان گذار کناف در ايران است گرفته شده است و نمايندگی کناف ايران نیز محصولات زیادی را تولید کرده است که هر یک در جاهاي مختلفی به کار می روند و به طورکلی می توان گفت اجزاي تشکیل دهنده طراحی سقف کناف و دیوار کناف از سازه هاي فی یکپارچه گالوانیزه ساخته شده اند که صفحات
کتاب ساختمان ها چگونه عمل میکنند نوشته ادوارد الن یکی از کتاب هاي مرجع براي کنکورست اين کتاب رو ازون جهت توصیه میکنم حتما بخونیدش که تغریبا 90 درصدش درمورد دروس فنی سازه تنظیم شرايط صوت و نور و تاسیسات و .است. و میشه گفت درمورد همچی توش توضیح داده و میشه بعنوان ی درک کلی و عمومی از همه ی دروس فنی مطالعش کنی.و حتی مطالبی در مورد درک عمومی معماری درش وجود داره. حتما بخونیدش.موفق باشید.ع گ
 
پايه چراغ خیابانی روشنايی چیست ؟
مونو پل
پايه چراغ خیابانی روشنايی در کنار برج نوری یا برج روشنايی ، تقریباً یکی از مشهودترین و اصلی ترین ابزارها و سازه هاي روشنايی شهری است که از دیرباز مورد توجه و در دستور کار مدیران شهری بوده است . اين محصول ویژه و خاص جهت نورپردازی محیطی در محل هاي حساسی چون خیابان ها ، اتوبان ها ، بزرگراه ها ، فضاهاي باز شهری ، کارخانجات ، فضاهاي صنعتی ، پارکینگ هاي ماشین و کاربر داشته ، امنیت اين اماکن را در تاریکی شب ت
دسته: معماریبازدید: 1 بارفرمت فايل: pptxحجم فايل: 2513 کیلوبايتتعداد صفحات فايل: 50پـلکان یا راه پله سازهاي است که براي ارتباط دادن دو سطح غیر هم‌سطح در ساختمان یا فضاهاي دیگر بکار می‌رود و از اجزاي کوچک‌تری به نام پلّه ساخته شده‌است
 
قیمت فايل فقط 9,900 تومان

پـِلِّکان یا راه پله سازهاي است که براي ارتباط دادن دو سطح غیر هم‌سطح در ساختمان یا فضاهاي دیگر بکار می‌رود و از اجزاي کوچک‌تری به نام پلّه ساخته شده‌است. در حالتی که پلکان در یک فضا
 براي بسیاری اين موضوع مطرح می شود که مراحل بازسازی ساختمان
دقیقا به چه صورت می باشد؟ ما در اين جا مراحلی را به صورت مختصر ذکر می
کنیم. با اين حال توجه داشته باشید که اين مراحل به شکلی کلی بوده و
بازسازی خانه ، با توجه به ویژگی هاي خود به شکلی کاملا منحصر انجام می
پذیرد.

۱- دریافت مشاوره از شرکت هاي ساختمانی فعال در بازسازی ساختمان
در
گام نخست ، شما می بايست سعی کنید که اطلاعاتی جامع و کامل از ساختمان خود
و شرايط کنونی آن داشته باشید. دقت کن
 براي بسیاری اين موضوع مطرح می شود که مراحل بازسازی ساختمان
دقیقا به چه صورت می باشد؟ ما در اين جا مراحلی را به صورت مختصر ذکر می
کنیم. با اين حال توجه داشته باشید که اين مراحل به شکلی کلی بوده و
بازسازی خانه ، با توجه به ویژگی هاي خود به شکلی کاملا منحصر انجام می
پذیرد.

۱- دریافت مشاوره از شرکت هاي ساختمانی فعال در بازسازی ساختمان
در
گام نخست ، شما می بايست سعی کنید که اطلاعاتی جامع و کامل از ساختمان خود
و شرايط کنونی آن داشته باشید. دقت کن
Cold-formed steel (CFS) is challenging engineered lumber as the material of choice for mid-rise structures, says Larry Williams, executive director for the Steel Framing Industry Association.
In fact, he adds, CFS could even go higher if the economics align.
We had an engineering study done which shows it is feasible to go 40 storeys with CFS, though economically it isn’t viable,” he states.
 
Cold-Formed Steel
To make it more viable, codes would have to be updated and other work carried out.
Still, he says, it’s a promising future.
Proponents don’t see much of a future in residential single family homes but they do see potential in multi-unit, multi-story structures beyond the three story low-rise.
The sector took a small hit when building codes in jurisdictions across North A
مشخصات سقف عرشه فولادی
حذف قالب بندی با سقف عرشه فولادی
حذف تیرهاي فرعی
حذف میلگردهاي کششی
سرعت اجراي بالا، به طوری که سرعت اجرا تا یازده برابر سقف تیرچه و بلوک و دال بتنی است.
نصب آن بدون جوشکاری و با استفاده از میخ هاي فولادی انجام می گیرد.
مقاوم در برابر زله
امکان بتن ریزی تمامی طبقات در یک زمان
امکان اجراي سقف از طبقات بالا به پايین و اجراي سقف ها به طور همزمان
وزن کمتر سقف که باعث کاهش وزن سازه و سبک تر شدن اسکلت و فونداسیون ساختمان می ش
باسمه تعالی
اما کن جهانگردی
اصفهان
غزل۱
در کنار ساحلی پر آب باشد اصفهان
لیک رودش دائما مسدود گردد ناگهان
بنگر اين پل هاي زیباي همانند نگین
بهترین نوع است و مانندی ندارد در جهان 

حیف باشد شهر تاریخی ما گشته چنین
آب آن در شهرهاي دیگری باشد روان
شهر تاریخی و صدها مرکز گردشگری
مسجد جمعه و ده ها نقش زیبنده در آن
وه چه زیبا مسجدی دارد، نگر از روی شوق
مردم دنیا همه مبهوت در نقش جهان
سازه هاي ماندگار اصفهان هم دیدنی است
چل ستون و دو منار بی نظیر اصف
 
امروزه صنعت کانکس و خانه هاي پیش ساخته بشدت درحال رشد و شکوفايی است . اين صنعت در کشور ايران از دهه ی ۴۰ شمسی با ورود کیوسک هاي مطبوعاتی به مردم ايران معرفی شده و در آن زمان اين سازه ها را بطور کامل فی ساخته و مانند یک قوطی بزرگ فی طراحی و تولید می کردند و از هیچ گونه امکانات رفاهی در ساخت آن ها بهره برده نمی شد .hhfa
 
امروزه صنعت کانکس و خانه هاي پیش ساخته بشدت درحال رشد و شکوفايی است . اين صنعت در کشور ايران از دهه ی ۴۰ شمسی با ورود کیوسک هاي مطبوعاتی به مردم ايران معرفی شده و در آن زمان اين سازه ها را بطور کامل فی ساخته و مانند یک قوطی بزرگ فی طراحی و تولید می کردند و از هیچ گونه امکانات رفاهی در ساخت آن ها بهره برده نمی شد .rashid
 براي بسیاری اين موضوع مطرح می شود که مراحل بازسازی ساختمان دقیقا به چه صورت می باشد؟ ما در اين جا مراحلی را به صورت مختصر ذکر می کنیم. با اين حال توجه داشته باشید که اين مراحل به شکلی کلی بوده و بازسازی خانه ، با توجه به ویژگی هاي خود به شکلی کاملا منحصر انجام می پذیرد.
 
۱- دریافت مشاوره از شرکت هاي ساختمانی فعال در بازسازی ساختمان
در گام نخست ، شما می بايست سعی کنید که اطلاعاتی جامع و کامل از ساختمان خود و شرايط کنونی آن داشته باشید. دقت
 
نبشی ضد زنگ 
اين نوع در مقايسه با ساير انواع از نظر خوردگی از مقاومت بالايی برخوردار است و براي پیاده سازی سازه هايی که نیاز به مقاومت بالا در برابر رطوبت دارند مورد استفاده قرار میگیرد. 
براي دریافت قیمت نبشی به وبسايت ما مراجعه نمايید.
ضد زنگ ۳۰۴
اگر پروژه اي که قصد کار روی آن را دارید در محیط هايی است که در معرض عواملی مانند نمک، آب و عناصر شیمايی قرار دارد بايد از اين نوع استفاده کنید. اين نوع به وسیله نورد گرم تولید میشود و مقا
مسئله کار در ارتفاع براي پروژه هاي ساختمانی یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ ترین چالش ‌هاي مهندسان و کارگران است و همین عامل موجب بروز حوادث ناگوار، تلفات جانی و خسارت‌هاي مالی به کارفرما یا پیمانکاران ساختمانی می شود. شايد تا کنون با حوادثی نظیر سقوط کارگران ساختمانی از ارتفاع زیاد، از روی نرده ها و داربست ها برخورد کرده باشید! در حقیقت، کار در ارتفاعات به منزله یک شغل خطرناک شناخته می شود که چنانچه اصول ايمنی به طور کامل و جامع براي آن ر
سرم رو تکیه می‌دم به پشتی صندلی و چشمم رو می‌بندم. سعی می‌کنم به اون بخش ذهنم برسم که خواباي خوب رو می‌سازه، که دستور خنده‌هاي سرخوشانه رو می‌ده؛ جايی که نه طنزی داره نه کنايه‌اي، هرچی هست سادگی و خوش‌دلیه.
دستم رو روی چشمم فشار می‌دم. یه تصویر محو می‌آد، شبیه یه تابلوی سرمه‌اي‌رنگ خطاطی عربی به سبکی که نمی‌دونم اسمش چیه. هرچی سعی می‌کنم نمی‌تونم بخونمش؛ مثل دری که توی اين چند سال نتونستم بازش کنم.
زیر چشمم رو پاک می‌کنم. خبری از اين
نورپردازی اين پل که دروازه ورود به پارک Balboa می باشد، یک چالش حرفه اي بود که نیاز به یک استراتژی نورپردازی ماهرانه داشت. پل Carbillo در سال 1914 و به مناسبت نمايشگاه موسوم به پاناما-کالیفرنیا
که در سالهاي 1915 تا 1916 برگزار شد، ساخته شد. اين پل دروازه اصلی ورودی
به پارک Balboa واقع در سن دیگو آمریکا می باشد. در سال 2015 به مناسبت
صدمین سالگرد تاسیس اين پارک تصمیم به نورپردازی اين پل گرفته شد. اين پل
که به سبک Spandrel (پل با دهانه هاي منحنی و طاقی شکل که درفضاي ب
تحقیق درباره کاربرد ریاضی در معماری
قسمتی از متن فايل دانلودی:
پیر لوئیجی نروی و کاربرد ریاضی در معماری
تولد در سوندریو لومباردی به سال 1891،مرگ در رم به سال 1979.در سال 1913 در رشته مهندسی ساختمان از دانشگاه بولونا فارغ التحصیل شد.از 1946 تا 1961 استاد مهندسی سازه در دانشکده معماری رم بود.
مهندس محاسب و معمار بزرگی که ردیف" فوی ساينت" و"مايار" قرار داردکه در نتیجه ی تسلط برمحاسبات دقیق ریاضی در معماری به شیوه ی زیبا و حیرت انگیزی دست یافت
ترجمه چلنج هاي  هفته سوم  سیزن 9 :
Free Pass Challanges :
اين چلنج 3 مرحله دارد
1- یک حرکت نمايشی با DriftBoard (اسکیت) بزنید.
2- به مدت 3 ثانیه با Quadcrasher (موتور) در هوا بمانید.
3- سازه هاي دشمنان را با استفاده از وسايل نقلیه نابود کنید.
➖7 چست در Lonely Lodge یا Polar Peak باز کنید.
➖تا 10 ثانیه پس از استفاده از Slipstream (تونل هاي هوايی) به دشمنان 200 دمیج بدید.
BattlePass Challanges:
اين چلنج 3 مرحله دارد
1- در یک مچ به Shifty Shafts و Happy Hamlet سر بزنید.
2- در یک مچ به Sunny Steps و Dusty Divot سر بزنید.
3- در یک مچ
لايت باکس ها به تابلوهايی اطلاق می گردد که نور پردازی از پشت تصویر انجام می پذیرد. لايت باکس ها در انواع مختلف قابل تولید می باشند. لايت باکس آهنربايی یا لايت باکس مگنتی جز کم ضخامت ترین لايت باکس ها به شمار می رود.ساخت لايت باکس مگنتی در دو نوع آویز و دیواری انجام می شود.
فریم لايت باکس مگنتی
فریم لايت باکس مگنتی از پروفیل آلومینیومی آنادايز شده در ضخامت هاي 3 و 4.5 سانتی متر ساخته شده و صفحاتی از جنس ام دی اف و یا کامپوزیت در پشت تابلو قرار
لوله گلخانه گالوانیزه: (Galvanized Greenhouse Pipe)
از دیرباز ، گلخانه ها در سراسر جهان ، مورد توجه ویژه عموم بوده و در طرح ها و سبک هاي گوناگون ساخته شده اند.
در ايران نیز ، گلخانه هاي سنتی از سالها پیش مرسوم و بتدریج به شیوه هاي مدرن و محاسبات مهندسی روی آورده اند. در اغلب طرح هاي مهندسی ، امروزه از پروفیل ها به عنوان ستون سازه فی استفاده میشود که طاق قوسی آنها را لوله گالوانیزه خمیده تشکیل میدهد. بدین شکل ، سازه فی گالوانیزه ، رکن اساسی و مقاوم در بر
استند تبلیغاتی :
یکی از ابزارهاي مفید در حوزه تابلوسازی استند می باشد . استند نوعی سازه
است که می توان انوع تبلیغات چاپی با متریالهاي مختلف یا محصولات متعدد را بر روی
پايه مخصوص به شکلی شفاف و به صورت فیزیکی در نقطه فروش به معرض نمايش گذاشت .
انواع استندهاي تبلیغاتی :
استندهاي نمايشگاهی
استندهاي فروشگاهی
استندهاي تبلیغاتی
ادامه مطلب
مرکز نمايشگاهی و قرارداد هنگ کنگ
اين ساختمان را طوری طراحی کردند تا نمادی از یک مرغ دریايی در حال اوج باشد.
اين سازه غول پیکر ساخته شده از شیشه و ف در نواحی ساحلی وانچاي» (Wanchai) جايی بود که بریتانیا به طور رسمی در اول جولاي سال ۱۹۹۷ هنگ کنگ را به چین تحویل داد و حکومت استعماری بریتانیايی بعد از ۱۵۰ سال در آن به پايان رسید. بام آلومینیومی آن به بال‌هاي گشوده پرنده شباهت دارند. اين مرکز بیش از ۸۳ هزار متر مربع فضاي نمايشگاهی و کاربردی داشته و
روش انجام عملیات آببندی فشار منفی
پروژه اتاق کنترل و گالری ابزار دقیق به مساحت 500 متر مربع
محل پروژه : واحد OLOFIN– عسلویه
مدت زمان انجام پروژه: 15 روز
با توجه به نبود تمهیدات مناسب در حین ساخت ( استفاده از افزودنی هاي آببند و نوار واتر استاپ PVC) و نیز تراز بالاي آبهاي زیر زمینی ، در بخش پی سازه control room
و تاسیسات آن ، مجموعه ابزار و تجهیزات زیر کف کاذب در آب مغروق بوده و
ابتدا لازم بود تا بوسیله تجهیزات و پمپ هاي کف کشی آب خارج شده و سپس پی و
شناژ ها
از همان رستوران همیشگی غذا سفارش دادیم. سالاد شف را  بدون مرغ نفرستاده بودند. اولین بار بود که در سفارش‌ها مشکل پیش آمده بود. به برادرم گفتم که به سالاد دست نزند. کمی مخالفت کرد و شروع کرد به آیه‌ی یاس خواندن الان که دیگه پیک برنمی‌گرده بره یه سالاد دیگه بیاره.» با رستوران تماس گرفتم و کمی عصبانی بودم. قرار شد که سالاد را پس بگیرند و سالاد شف بدون مرغ بفرستند. پدرم سکوت کرده بود و برادرم رفته بود توی قیافه. به نظرم بهتر بود که صبر می‌کردیم تا
نمايشگاه ساختمان
یک دو سه سازه که در حال حاضر به عنوان بزرگترین مرکز تخصصی ساختمان کشور فعالیت می نمايد، با ايجاد پل ارتباطی میان بزرگترین شرکت هاي ساختمانی ايران و متقاضیان محصولات ساختمانی، در حقیقت به مثابه یک نمايشگاه ساختمان که هر روز نیز به وسعت آن افزوده می گردد عمل می نمايد. اين وبسايت با ارائه کامل ترین مجموعه از برترین برند هاي صنعت ساختمان ايران و جهان در زیر یک سقف و تحویل 24 ساعته تمامی محصولات و خدمات آنها به سراسر کشور قدمی ب
یکی
از بهترین موقعیت هاي موجود در ايران مختص جزیره ی کیش است. آب و هوايی خلیجی،
ساحلی بی بدیل، دریايی فیروزه اي و. که همه از موهبت هاي طبیعت هستند. سازه هاي
دست انسان که به طبیعت جزیره اضافه شده باعث شده در کمبودهايی که ممکن بود احیانا ايجاد
شود، کاملا برطرف شود. مثلا هتل هاي کیش محیطی فراهم آورده اند تا مسافر هنگام
رزرو خاطرش مطمئن باشد که مشکلی در سفر و به خصوص از نظر هتل و اقامت نخواهد داشت. و همانطور که بر
کسی پوشیده نیست اقامت خوب و مطمئن
نرم
افزار دیالوکس یکی از محبوب ترین و حرفه اي ترین نرم افزار ها در
زمینه طراحی و مدیریت میزان روشنايی در سازه هاي انسانی می باشد که بدلیل
طراحی یکپارچه، سادگی، دقت و ظرافت بالاي کاری، جز نرم افزار هاي شناخته
شده قرار گرفته است.
اين نرم افزار قادر است میزان روشنايی محیط
داخلی و خارجی ساختمان را برحسب تعداد لامپ ها قدرت و وات هر لامپ مجاسبه و
شبیه سازی کرده و به شما نشان بدهد همچنین توانايی طراحی یک ساختمان چند
طبقه به همراه اتاق ها و انوا
خاموت چیست؟
 
 
براي خرید و اطلاع از قیمت انواع خاموت مهندسی، ساده و سنجاقی به وبسايت مجتمع فولاد کادوس مراجعه فرمايید. جهت سفارش از فولاد کادوس-تولید کنندۀ انواع خاموت و میلگرد- با ما تماس بگیرید تا محصولی استاندارد با نازلترین قیمت را در کمترین زمان و بدون واسطه خریداری کنید. در وبسايت فولاد کادوس لیست قیمت به صورت روزانه به روز می‌شود و شما براي دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد محصولات و اطلاع از نحوۀ سفارش می‌
خاموت مهندسی و ویژگی هاي آن
 
 
براي خرید و اطلاع از قیمت انواع خاموت مهندسی، ساده و سنجاقی به وبسايت مجتمع فولاد کادوس مراجعه فرمايید. جهت سفارش از فولاد کادوس-تولید کنندۀ انواع خاموت و میلگرد- با ما تماس بگیرید تا محصولی استاندارد با نازلترین قیمت را در کمترین زمان و بدون واسطه خریداری کنید. در وبسايت فولاد کادوس لیست قیمت به صورت روزانه به روز می‌شود و شما براي دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد محصولات و اطلاع از ن
 
صنعت ساختمان
صنعت ساختمان سازی از زمان هاي قدیم به عنوان یک صنعت سنتی و با بهره وری کم شناخته شده است.
بر اساس مطالعات اخیر اين فرآیند زمان بر بوده و به کندی پیش می رفته است؛ اما با ورود تکنولوژی به اين صنعت در دهه هاي اخیر
با استفاده از قطعات پیش ساخته، ساخت ساختمان ها سریع تر به پايان می رسد.
صنعت ساختمان سازی – ساختمان چیست؟
ساختمان یا بنا سازه اي است که براي ست و به عنوان سرپناه یا براي کار ساخته می شود
که محیط را به دو بخش در
رول آپ | پخش رول آپ | استند رول آپ
رول آپ ‎که با نام دیگر استند رول آپ‎‎
نیز شناخته می‎شود، یک متریال چاپی است و در داخل یک قوطی آلومینیومی با
یک فنر جمع شده است. رول آپ‎‎ به شکل ايستاده بود و در آن عموما پلات
لمینت، کنواس یا سینتاتک است که حمل و نقل و نگه داری آنرا فوق العاده
تسهیل می‎بخشد. رول آپ‎‎‎ها‎ انواع مختلفی دارد که به شکل دو دسته رول
آپ‎‌ها‎ی ثابت و رول آپ‎ها‎ی موتوردار یا گردان می‎باشد.
موارد استفاده از رول آپ ‎‎‌ها‎ی ثا
تندیس
مسیح منجی به همراه شش مکان دیگر (دیوار بزرگ چین، تاج محل در هند،
تماشاخانه‌ی رومی کولوسئوم در ايتالیا، شهر باستانی ماچو پیچو در پرو، شهر
پترا در اردن و هرم‌هاي چیچن ايتزا در مکزیک) به طور رسمی در هفتم جولاي
سال ۲۰۰۷ در لیسبون پرتغال به‌عنوان عجايب هفتگانه‌ی جدید جهان معرفی
شدند. اين اماکن دیدنی با رأی بیش از ۱۰۰ میلیون نفر از سراسر دنیا انتخاب
شده‌اند. در ادامه به معرفی تندیس مسیح می پردازیم.
تندیس
مسیح در ریودوژانیرو بعد از
دو مرکز مالی بین‌ المللی هنگ کنگ
اين سازه دومین ساختمان بلند هنگ کنگ و بلندترین ساختمان جزیره هنگ کنگ محسوب می‌شود.
دو ساختمان ۴۱۵ متری مرکز مالی بین المللی» (International Finance Centre) که در سال ۲۰۰۳ ساخته شد، به IFC نیز شهرت داشته و در باریک‌ترین چهارراه ویکتوریا هاربر» (Victoria Harbour) قرار دارد. ساختار شیشه‌اي آن در نزدیکی انتها کوچک می‌شود، ظاهر آن را کمی بلندتر جلوه می‌دهد. اين ساختمان ۸۸ طبقه با ۲۲ طبقه تجاری دارد که هر دو شماره‌هايی خوش یمن در ف
لايت باکس هاي فریم لس پارچه اي به سبب ویژگی‌هاي ارتقا یافته یکی از به روز ترین نوع تابلو لايت باکس فریم لس می باشد. به لطف تکنولوژی چاپ دیجیتال رنگی روی پارچه‌هاي با کیفیت و مقاوم، بسیاری از تبلیغات حرفه‌اي و اطلاع رسانی‌ها به وسیله لايت باکس‌ها به نمايش گذاشته می شوند. اما اين فقط یک تبلیغات ساده نیست، انتخاب اين ابزار مدرن و مؤثر، به برند و کسب و کار شما ارزش می‌افزايد. 
لايت باکس فریم لس دیواری
لايت باکس دیواری از
در عصر حاضر یکی از دغدغه هاي ذهنی انسان ايجاد تغییر در خود اطرافیان و حتی جامعه است. اينکه افراد چگونه می اندیشند و نگرش و نگاهشان به افق هاي زندگی به چه شکل است در رفتار و شخصیت آنها نقش تعیین کننده اي را ايفا می کند پیش از آن که افراد قادر باشند دگرگونی در محیط و جامعه شان ايجاد کنند بايد بتوانند در خود وجودی شان انقلاب کرد و تحول ساز باشند. کسی که کنترل افکار و نگاه خود را ندارد قطعاً قادر به تاثیرگذاری در محیط و اطراف نیز نیست به جنس انسان ت
سنترال پلازا هنگ کنگ
سنترال پلازا» (Central Plaza) یک سازه بتنی تقویت شده در منطقه تجاری شمال وانچاي است.
اين ساختمان ۷۸ طبقه و سر درش از ۵۰ هزار متر مربع شیشه درست شده‌اند. اين بنا بین سال‌هاي ۱۹۹۲ تا ۱۹۹۶ بلندترین ساختمان آسیا به شمار می‌رفت و اکنون به رتبه سومین بناي بلند شهر تنزل یافته است. سنترال پلازا به خاطر صفحات نئونی سر در آن که هر ربع ساعت رنگ عوض می‌کنند تا زمان دقیق را نشان دهند، بسیار متمايز بوده و علاوه بر اين اسکاي لابی» (Sky Lobby) که
با
توسعه علم و فن آوری مواد در مهندسی عمران، مواد بتنی به طور گسترده اي
مورد استفاده قرار مصالح ساختمانی در سراسر جهان است. مهمترین مزیت بتن،
قدرت فشرده سازی آن است. با اين حال، نقص هاي بسیاری براي مواد بتنی وجود
دارد، از قبیل عملکرد ضدمیکردگی پايین، استحکام کششی کم و غیره. به منظور
غلبه بر نقص مواد بتنی، بسیاری از محققان تحقیقات زیادی براي بهبود خواص
بتن، به ویژه سختی بتن انجام داده اند. ثابت شده است که استفاده از الیاف
می تواند خواص مکا
مهندس ناظر ساختمان [به انگلیسی Supervisor Engineer ] یا مهندس مقیم در کارگاه (به انگلیسی resident engineer) شخص حقیقی یا حقوقی دارايپروانه اشتغال به کار مهندسی است که در یکی از رشته‌هاي موضوع قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمانبر اجراي صحیح عملیات ساختمانی ابنیه ساختمانی نظیر سازه ساختمان، معماری ساختمان، تأسیسات برقی و مکانیکی ساختمان جهت رعايت اصول و مقررات ملیساخت و ساز توسط مجری ساختمان در حیطه صلاحیت مندرج در پروانه اشتغال خود نظارت می‌نمايد.   
موتورسیکلت‌سازان ژاپنی، مانند هوندا» ،یاماها» و سوزوکی»، سال‌هاست
که حضور مؤثری در بازار خودروهاي دوچرخ دارند و توانمندی‌هاي فنی و نگاه
هنری خاص خود را بر بخش وسیعی از بازار حاکم کرده‌اند، اما شباهت محصولات
آن‌ها با طراحی‌هاي اروپايی، به‌خصوص در سال‌هاي اخیر، باعث شده است جاي
خالی طراحی ژاپنی در بازار احساس شود. حال دو طراح روس به نام‌هاي آرتم
سمیرنف» و ولادیمیر پانچنکو» با استفاده از مبادی زیبايی‌شناختی ذن»،
موتورسیکل
پلان شیب‌بندی عبارت است از: دید افقی از بام که در آن دیوارهاي خارجی (با احتساب قرنیز)، خط مسیر شیب بام به طرف آب‌رو، خرپشته و همچنین فضاهايی که به عنوان نورگیر از قسمت‌هاي گوناگون بام بیرون آمده، مشخص می‌گردد. پلان بام به صورت یک نقشه‌ی مستقل و گاهی نیز به همراه پلان موقعیت ساختمان ترسیم می‌شود. انتخاب مصالح و طراحی نوع سقف پیش از ترسیم پلان بام به همراه طرح پلان‌ها نماها و برش‌ها انجام می‌پذیرد، چون پوشش بام، افزون بر اي
خاموت چیست؟
 
 
براي خرید و اطلاع از قیمت انواع خاموت مهندسی، ساده و سنجاقی به وبسايت مجتمع فولاد کادوس مراجعه فرمايید. جهت سفارش از فولاد کادوس-تولید کنندۀ انواع خاموت و میلگرد- با ما تماس بگیرید تا محصولی استاندارد با نازلترین قیمت را در کمترین زمان و بدون واسطه خریداری کنید. در وبسايت فولاد کادوس لیست قیمت به صورت روزانه به روز می‌شود و شما براي دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد محصولات و اطلاع از نحوۀ سفارش می‌
خاموت چیست؟
 
 
براي خرید و اطلاع از قیمت انواع خاموت مهندسی، ساده و سنجاقی به وبسايت مجتمع فولاد کادوس مراجعه فرمايید. جهت سفارش از فولاد کادوس-تولید کنندۀ انواع خاموت و میلگرد- با ما تماس بگیرید تا محصولی استاندارد با نازلترین قیمت را در کمترین زمان و بدون واسطه خریداری کنید. در وبسايت فولاد کادوس لیست قیمت به صورت روزانه به روز می‌شود و شما براي دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد محصولات و اطلاع از نحوۀ سفارش می‌
مراحل تولید سرسره بادی شرکت تولیدی مجد سازه فیلم آپارات
http://www.aparat.com/v/elTgr

ابعاد و قیمت محصولات بادی
http://www.aparat.com/v/sQE0H

تشک بادی و ژیمناستیک

http://www.aparat.com/v/V4Sjm

 دانلود اپلیکیشن شهربازی
نرم افزار خرید شهربازی و سازه هاي بادی و مراحل استاندارد سازی
راهنماي خرید محصولات + قیمت + ابعاد براي گوشی اندروید
روی لینک زیر کلیک کنید
http://www.uplooder.net/files/0f0cc6172abd5d511877aee3b8c5140c/Majdsazeh.apk

http://majdsazehinflatablesfactory.store.aptoide.com/app/market/com.majdsazeh.factory/1/13331477/majdsazeh+inflatables+factory

http://bayanbox.i
ساندویچ پانل چیست؟
ساندویچ پانل یا ساندویچ پنل یک انقلاب در صنعت ساخت و ساز در چند دهه گذشته به شمار می رود. در واقع ساندویچ پانل ها از جمله بهترین مصالح در ساخت سازه ها هستند که کاربردهاي متفاوتی همچون عايق بندی و براي مقاوم سازی به کار می روند. ساندویچ پانل جايگزین بتن در صنعت ساختمان سازی است و مزیت آن نسبت به بتن در سبک بودن آن است از اين رو مورد استقبال بسیاری از افراد در صنعت ساختمان سازی از جمله مدیران پروژه ها قرار گرفته است.
انواع سان
یکی از قدیمی‌ترین ابزاری که به منظور اتصال اعضاي سازه‌هاي فی به کار می‌رود، پرچ است. پرچ کوبیده نشده متشکل از یک تنه استوانه‌اي کوچک می‌باشد که در سر آن یک کلاهک قرار دارد. جنس پرچ‌ها غالباً از فولاد معمولی است. براي کوبیدن پرچ ابتدا بايد آن را تا دماي سرخ شدن حرارت داد، سپس با استفاده از انبر مخصوصی آن را داخل سوراخ اتصال قرار داده و ضمن ثابت کردن سر کلاهک‌دار آن، سر دیگرش را کوبیده تا به شکل کلاهک تبدیل گردد و پرچ محکم شود.
با
توسعه علم و فن آوری مواد در مهندسی عمران، مواد بتنی به طور گسترده اي
مورد استفاده قرار مصالح ساختمانی در سراسر جهان است. مهمترین مزیت بتن،
قدرت فشرده سازی آن است. با اين حال، نقص هاي بسیاری براي مواد بتنی وجود
دارد، از قبیل عملکرد ضدمیکردگی پايین، استحکام کششی کم و غیره. به منظور
غلبه بر نقص مواد بتنی، بسیاری از محققان تحقیقات زیادی براي بهبود خواص
بتن، به ویژه سختی بتن انجام داده اند. ثابت شده است که استفاده از الیاف
می تواند خواص مکا
خانه هاي پیش ساخته
هدف و چشم انداز تاسیس خانه هاي زیبا و لوکس پیش ساخته
ساختمان پیش ساخته واحد هايی هستند که در کارخانه پیش ساخته شده اند و به صورت جداگانه حمل می شوند و در محل مورد نظر احداث می شوند. طراحی در بعضی از خانه‌هاي پیش‌ساخته جدید از مدل پست‌مدرنیسم و فیوچریسم الگو برداری شده است.در پروژه ها پايه بتن ، پانل هاي دیواری آماده و گروه مونتاژ سقف تحویل داده شده به عنوان اجزاي جدا شده در محل نصب می شوند. ساختمان را می توان با شرايط مشخص
خانه هاي پیش ساخته
هدف و چشم انداز تاسیس خانه هاي زیبا و لوکس پیش ساخته
ساختمان پیش ساخته واحد هايی هستند که در کارخانه پیش ساخته شده اند و به صورت جداگانه حمل می شوند و در محل مورد نظر احداث می شوند. طراحی در بعضی از خانه‌هاي پیش‌ساخته جدید از مدل پست‌مدرنیسم و فیوچریسم الگو برداری شده است.در پروژه ها پايه بتن ، پانل هاي دیواری آماده و گروه مونتاژ سقف تحویل داده شده به عنوان اجزاي جدا شده در محل نصب می شوند. ساختمان را می توان با شرايط مشخص
#خراسان_شناسیآرامگاه عمر خیام، گیراترین جاي گردشگری نیشابور و نمونهٔ برجستهٔ معماری نوین ايرانی است که طراحِّ آن هوشنگ سیحون بود و آن را در ۶ شهریور ۱۳۴۱ پايان داد. طرحش برگرفته از زندگی، زمانه و اندیشه‌هاي عمر خیام است که بر هر سه «ریاضی‌دان»، «اخترشناس» و «شاعر» بودنِ خیام استوار است و سازه‌هاي پیرامون آرامگاه، به پیشهٔ پدری خیام (خیمه‌دوزی) رویکرد دارد؛ ۲۲ متر بلندا دارد؛ پیکربندی‌اش بتنی با هستهٔ فی است؛
 
خاموت چیست؟
 
 
براي خرید و اطلاع از قیمت انواع خاموت مهندسی، ساده و سنجاقی به وبسايت مجتمع فولاد کادوس مراجعه فرمايید. جهت سفارش از فولاد کادوس -تولید کنندۀ انواع خاموت و میلگرد- با ما تماس بگیرید تا محصولی استاندارد با نازلترین قیمت را در کمترین زمان و بدون واسطه خریداری کنید. در وبسايت فولاد کادوس لیست قیمت به صورت روزانه به روز می‌شود و شما براي دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد محصولات و اطلاع از نحوۀ سفارش می‌توانید ب
بتن ریزی چیست؟

بتن
‌ریزی فرايند تخلیه‌ی بتن آماده به کمک پمپ، جرثقیل یا ابزارهاي مشابه در
محلی است که به بتن نیاز دارد. اما نکته‌ و سوال اصلی اينجا است که در چه
موقعیت‌هايی به بتن ریزی کف نیاز داریم؟
بتن
ریزی به منظور استحکام و انسجام ساختمان انجام می‌شود و می‌تواند مهم‌ترین
عنصر در ايمنی سازه‌ها باشد. کیفیت و نحوه‌ی اجراي بتن ریزی باعث مقاومت
ساختمان در برابر آسیب‌هايی مثل زله است و با توجه به شرايط فعلی کشورمان
میان بولت آب بند sealing
middle bolt ) ) چیست ؟
میان
بولت آب بند قطعه اي ست که براي اهداف خاصی در بتن ریزی به کار برده میشود و با
توجه به کاربردهاي آنها انواع مختلفی دارند. براي آب بند کردن دیوارهاي بتنی و یا
آب بند کردن مقاطع دیگر مورد استفاده قرار می گیرد . بیشترین کاربرد استفاده از میان
بولت آب بند در
دیوار هاي بتنی هست .
انواع
میان بولت آب بند
1.
میان بولت آب بند پلاستیکی یا پی وی سی
2.
میان بولت آب بند چدنی
3.میان
بولت آب بند فنری
 
ترمیم سازه هاي بتنی چی
میان بولت آب بند sealing
middle bolt ) ) چیست ؟
میان
بولت آب بند قطعه اي ست که براي اهداف خاصی در بتن ریزی به کار برده میشود و با
توجه به کاربردهاي آنها انواع مختلفی دارند. براي آب بند کردن دیوارهاي بتنی و یا
آب بند کردن مقاطع دیگر مورد استفاده قرار می گیرد . بیشترین کاربرد استفاده از میان
بولت آب بند در
دیوار هاي بتنی هست .
انواع
میان بولت آب بند
1.
میان بولت آب بند پلاستیکی یا پی وی سی
2.
میان بولت آب بند چدنی
3.میان
بولت آب بند فنری
 
ترمیم سازه هاي بتنی چی
میان بولت آب بند sealing
middle bolt ) ) چیست ؟
میان
بولت آب بند قطعه اي ست که براي اهداف خاصی در بتن ریزی به کار برده میشود و با
توجه به کاربردهاي آنها انواع مختلفی دارند. براي آب بند کردن دیوارهاي بتنی و یا
آب بند کردن مقاطع دیگر مورد استفاده قرار می گیرد . بیشترین کاربرد استفاده از میان
بولت آب بند در
دیوار هاي بتنی هست .
انواع
میان بولت آب بند
1.
میان بولت آب بند پلاستیکی یا پی وی سی
2.
میان بولت آب بند چدنی
3.میان
بولت آب بند فنری
 
ترمیم سازه هاي بتنی چی
میان بولت آب بند sealing
middle bolt ) ) چیست ؟
میان بولت آب بند قطعه اي ست که براي اهداف خاصی
در بتن ریزی به کار برده میشود و با توجه به کاربردهاي آنها انواع مختلفی دارند.
براي آب بند کردن دیوارهاي بتنی و یا آب بند کردن مقاطع دیگر مورد استفاده قرار می
گیرد . بیشترین کاربرد استفاده از میان بولت آب بند در دیوار هاي
بتنی هست .
انواع میان بولت آب بند
1. میان بولت آب بند
پلاستیکی یا پی وی سی
2. میان بولت آب بند چدنی
3.میان بولت آب بند فنری
 
ترمیم سازه هاي بتنی چی
طراحی و ساخت استخر هاي شنا امروزه تابعی از استاندارد هاي موجود در مهندسی ساختمان می باشد.
بر پاي بست، استعمال استخرهاي خانگی در اشکال هندسی گوناگون طراحی می شوند و بیشتر از رعايت استانداردهاي سازه،رضايت کارفرما باتوجه به فضاي اندک ساختمان از دید معماری موردنظراست.
در ساخت استخرهاي عمومی و چیره دست نیز با پروا به امکانات در نظر گرفته شده مطابق اهداف کارفرما،توجه به استانداردهاي موجود اامی میباشد.
بر اين بنیاد برپايی استخرها در زمین هاي
میان بولت آب بند sealing
middle bolt ) ) چیست ؟
میان
بولت آب بند قطعه اي ست که براي اهداف خاصی در بتن ریزی به کار برده میشود و با
توجه به کاربردهاي آنها انواع مختلفی دارند. براي آب بند کردن دیوارهاي بتنی و یا
آب بند کردن مقاطع دیگر مورد استفاده قرار می گیرد . بیشترین کاربرد استفاده از میان
بولت آب بند در دیوار
هاي بتنی هست .
انواع میان
بولت آب بند
1.
میان بولت آب بند پلاستیکی یا پی وی سی
2.
میان بولت آب بند چدنی
3.میان
بولت آب بند فنری
ترمیم سازه هاي بتنی چیست
p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 13.0px 'Helvetica Neue'}
p.p2 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; text-align: left; font: 13.0px 'Helvetica Neue'}
p.p3 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 13.0px 'Helvetica Neue'; min-height: 15.0px}
زمان می‌گذرد. همه چیز پیر میشود و میمیرد. اما خاطرات دست نخورده باقی میمانند و اين در ذهن و روح ما منشأ بروز تناقضاتی میشود که دامنه اش به زندگی روزمره میکشد. 
مکانها وقتی واقعیت فیزیکیشان را از دست میدهند و  به انبان خاطرات میروند، به زمان بدل میشوند. زمان از دست رفته اي که نمی‌دانی بايد حسرتش را بخوری
کناف چیست؟
اين متریال با توجه به شرايط استفاده و نیاز در ضخامت ها متفاوتی عرضه میگردد که انواع را میسازند. اگر بخواهید از مزاياي آن مطلع شوید پس بايد اين موضوع را بدانید که اين سازه یکی از بهترین و کم هزینه ترین مصالح ساختمانی است که اين مهمترین مزیت کناف می باشد
کناف سقف
اين کناف یکی از محبوب ترین انواع آن است. اگر از طراحان داخلی درباره یکی از مهم ترین فضاها در آپارتمان ها سوال شود مطمئنا یکی از موارد سقف خواهد بود. استفاده از طرح هاي
طراحی و
اجراي نماي سمنت برد : سمنت برد را می توان در تمامی پوشش هاي ساختمان از
قبیل نما ،دیوار هاي خارجی و داخلی ،سقف کاذب داخلی و خارجی استفاده کرد و
به دلیل اين که تغییرات شرايط آب و هوايی آسیبی به اين محصول نمی رساند می
توان از نماي سمنت برد در مناطق مرطوب و شرايط سخت آب و هوايی نیز استفاده نمود. جهت اطلاع از قیمت و نحوه سفارش با ما تماس بگیرید.

طراحی و اجراي نماي سمنت برد
 
کاربرد فايبر سمنت در ساختمان ها چگونه است ؟
فايبر سمنت برد توسط پی
گسترش تکنولوژی در مصالح ساختمان سازی نیز رخنه کرده است. قطعا نمی توان از مصالح ساختمانی جدید چشم پوشی کرد. ساندویچ پانل ها نوعی از پشرفته ترین مصالح ساختمانی هستند و به قدری کاربرد دارند که نمی توان وجود آن ها را نادیده گرفت.
دیوار پیش ساخته
دیوار پیش ساخته، دیوار هايی هستند که از مواد محکم و عايق ساخته شده اند که در سازه هاي صنعتی و غیر صنعتی کاربرد دارند و معمولا هم به راحتی نصب می شوند. البته نا گفته نماند که یکی از جدید ترین مصالح ساختمان
سیستم اجراي تیلت آپ، تیلت اسلب یا تیلت وال (Tilt up) به عنوان یک روش_ساخت_سریع مطرح است.  در اين روش ساخت اعضاي دیواری باربر بتنی، سازه ساختمان را تشکیل می‌دهند. در اين روش دیوار‌ها در محل اجراي پروژه، به صورت افقی بتن‌ریزی می‌شوند و پس از عمل‌آوری بتن، قطعه را با کمک جرثقیل در محل خود نصب می‌کنند. از روش اجراي تیلت آپ اغلب براي اجراي ساختمان‌هايی با کاربری انباری، تجاری (مراکز خرید) و اداری که در آن‌ها سرعت اجرا و مسائل اقتصا
سیستم اجراي تیلت آپ، تیلت اسلب یا تیلت وال (Tilt up) به عنوان یک روش_ساخت_سریع مطرح است.  در اين روش ساخت اعضاي دیواری باربر بتنی، سازه ساختمان را تشکیل می‌دهند. در اين روش دیوار‌ها در محل اجراي پروژه، به صورت افقی بتن‌ریزی می‌شوند و پس از عمل‌آوری بتن، قطعه را با کمک جرثقیل در محل خود نصب می‌کنند. از روش اجراي تیلت آپ اغلب براي اجراي ساختمان‌هايی با کاربری انباری، تجاری (مراکز خرید) و اداری که در آن‌ها سرعت اجرا و مسائل اقتصا
یکی از اساتید اطفالمون می‌گفت بچه‌هايی که شب به دنیا میان سیکل خواب و بیداریشون معمولا بهم می‌خوره.
مامان تعریف می‌کنه که واسه تولد من، از همون سرشب دردش می‌گیره و می‌ره بیمارستان و دوتايی مبارزه و تلاش رو شروع می‌کنیم. در نهايت من ۶_۷ صبح به دنیا میام. از وقتی یادم میاد همیشه‌ی خدا شبا دیرتر از همه‌ی موجودات اطرافم می‌خوابیدم. گاهی حتی شب(هاي) قبلم نخوابیدم و خوابمم میاد ولی باز دلم نمیخواد بخوابم! سمانه می‌گفت تو لذت سحر بیدار شدن رو
عکس آقای خامنه ای

تبلیغات

آخرین مطالب